» » यी हुन् प्रदेशसभाका प्रत्यक्ष निर्वाचित सदस्यहरु

मंसिर १० र मंसिर २१ गते गरी दुई चरणमा ३३० स्थानका लागि भएको प्रदेशसभाको सदस्यहरु
निर्वाचित  प्रदेश नं. १
जिल्ला १४
निर्वाचन क्षेत्र ५६
१) झापा
क्षेत्र नं. १(क) – श्रीप्रसाद मैनाली – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – गोपालचन्द्र बुढाथोकी – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(क) – एकराज कार्की – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(ख) – बृखबहादुर प्रधान – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. ३(क) – वशन्त कुमार बानियाँ – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. ३(ख) – पूर्ण प्रसाद राजवंशी – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. ४(क) – झलक बहादुर मगर – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. ४(ख) – हिरा कुमार थापा – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. ५(क) – हिक्मत कुमार थापा – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. ५(ख) – अर्जुन राई – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
२) ईलाम
क्षेत्र नं. १(क)- खिनु लङवा लिम्बू – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – काजीमान कागते – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(क) – राम बहादुर मगर – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(ख) – धिरेन्द्र शर्मा – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
३) मोरङ
क्षेत्र नं. १(क) – कुल प्रसाद साम्बा – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – उपेन्द्र प्रसाद घिमिरे – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(क) – शिव नारायण गनगाई - नेपाली काँग्रेस – लोकतान्त्रिक गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(ख) – लिला बल्लभ अधिकारी – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. ३(क) – सुर्यमा राज राई – नेपाली काँग्रेस – लोकतान्त्रिक गठबन्धन
क्षेत्र नं. ३(ख) – राजकुमार ओझा – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. ४(क) – भक्तिनाथ माझी थारू – नेपाली काँग्रेस – लोकतान्त्रिक गठबन्धन
क्षेत्र नं. ४(ख) – विश्वनाथ रिजाल – नेपाली काँग्रेस – लोकतान्त्रिक गठबन्धन
क्षेत्र नं. ५(क) – ज्ञानेश्वर राजवंशी – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. ५(ख) – जयराम यादव – संघीय समाजवादी फोरम
क्षेत्र नं. ६(क) – चुमनारायण तबदार – नेपाली काँग्रेस – लोकतान्त्रिक गठबन्धन
क्षेत्र नं. ६(ख) – केदार कार्की – नेपाली काँग्रेस – लोकतान्त्रिक गठबन्धन
४) सुनसरी
क्षेत्र नं. १(क) – प्रदीपकुमार भण्डारी – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – भीमप्रसाद आचार्य – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(क) – सर्वध्वज सावाँ लिम्बु – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(ख) – राजीब कोइराला – नेपाली काँग्रेस – लोकतान्त्रिक गठबन्धन
क्षेत्र नं. ३(क) – लिलम बस्नेत – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. ३(ख) – अगम लाल चौधरी – नेपाली काँग्रेस – लोकतान्त्रिक गठबन्धन
क्षेत्र नं. ४(क) – जगदिशप्रसाद कुसियैत – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. ४(ख) – महम्मद ताहिर मिया – नेपाली काँग्रेस – लोकतान्त्रिक गठबन्धन
५) पाँचथर
क्षेत्र नं. १(क) – गणेश कुमार काम्वाङ – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – इन्द्र आङ्बो – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
६) तेह्रथुम
क्षेत्र नं. १(क) – लछुमन तिवारी – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – तेजमान कन्दङवा – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
७) धनकुटा
क्षेत्र नं. १(क) – निरन राई – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – इन्द्रमणी पराजुली – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
८) भोजपुर
क्षेत्र नं. १(क) – राजेन्द्र कुमार राई – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – शेरधन राई – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
९) खोटाङ
क्षेत्र नं. १(क) – राजन राई – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – रामकुमार राई – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
१०) उदयपुर
क्षेत्र नं. १(क) – विमल कार्की – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – हिमाल कार्की – नेपाली काँग्रेस – लोकतान्त्रिक गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(क) – नारायणबहादुर मगर – स्वतन्त्र
क्षेत्र नं. २(ख) – कला घले – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
११) ओखलढुंगा
क्षेत्र नं. १(क) – अम्विर बाबु गुरूङ – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – मोहन कुमार गुरूङ – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
१२) ताप्लेजुङ
क्षेत्र नं. १(क) – बलबहादुर साम्सेहाङ – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – टंक आङबुहाङ लिम्बु – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
१३) संखुवासभा
क्षेत्र नं. १(क) – पूर्ण प्रसाद राई (याम्फु) – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – तलुसी प्रसाद न्यौपाने – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
१४) सोलुखुम्बु
क्षेत्र नं. १(क) – उत्तमकुमार बस्नेत – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – बुद्धिकुमार राजभण्डारी – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
प्रदेश नं. २
जिल्ला ८
निर्वाचन क्षेत्र ६४
१) सप्तरी
क्षेत्र नं. १(क) – सत्य नारायण मण्डल – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – नवल किसोर साह सुड्डी – राष्ट्रिय जनता पार्टी
क्षेत्र नं. २(क) – शैलेन्द्र प्रसाद साह – संघीय समाजवादी पार्टी
क्षेत्र नं. २(ख) – मनिषकुमार समन – राष्ट्रिय जनता पार्टी
क्षेत्र नं. ३(क) – मोहम्मद समिम – नेपाली काँग्रेस – लोकतान्त्रिक गठबन्धन
क्षेत्र नं. ३(ख) – बिदेश्वर प्रसाद यादव – राष्ट्रिय जनता पार्टी
क्षेत्र नं. ४(क) – गोविन्द बहादुर न्यौपाने – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. ४(ख) – अभिषेक यादव – संघीय समाजवादी फोरम
२) सिराहा
क्षेत्र नं. १(क) – लगनलाल चौधरी – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – अशोक कुमार यादव – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(क) – विजय कुमार यादव – संघीय समाजवादी फोरम
क्षेत्र नं. २(ख) – मदन सेन प्रसाद श्रीवास्तव – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. ३(क) – राम कुमार यादव – नेकपा (माओवादी केन्द्र) -वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. ३(ख) – प्रमोद कुमार यादव – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. ४(क) – दिलीप कुमार साह – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. ४(ख) – सुरेश कुमार मण्डल – राष्ट्रिय जनता पार्टी
३) धनुषा
क्षेत्र नं. १(क) – किशोरी साह कमाल – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – रामचन्द्र मण्डल – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(क) – शैलेन्द्रकुमार यादव – संघीय समाजवादी फोरम
क्षेत्र नं. २(ख) – रामअशीष यादव – संघीय समाजवादी फोरम
क्षेत्र नं. ३(क) – रामसरोज यादव – नेपाली काँग्रेस – लोकतान्त्रिक गठबन्धन
क्षेत्र नं. ३(ख) – परमेश्वर साह सडी – राष्ट्रिय जनता पार्टी
क्षेत्र नं. ४(क) – ज्ञानेन्द्र कुमार यादव – संघीय समाजवादी फोरम
क्षेत्र नं. ४(ख) – शत्रुधन महतो – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
४) महोत्तरी
क्षेत्र नं. १(क) – शारदा देवी थापा – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – भरतप्रसाद शाह – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(क) – जयनुल राईन – राष्ट्रिय जनता पार्टी
क्षेत्र नं. २(ख) – सुरिता कुमार शाही – राष्ट्रिय जनता पार्टी
क्षेत्र नं. ३(क) – अभिराम शर्मा – राष्ट्रिय जनता पार्टी
क्षेत्र नं. ३(ख) – रानी कुमारी तिवारी – राष्ट्रिय जनता पार्टी
क्षेत्र नं. ४(क) – कौशल कुमार यादव – संघीय समाजवादी पार्टी
क्षेत्र नं. ४(ख) – सरोजकुमार सिंह – संघीय समाजवादी पार्टी
५) सर्लाही
क्षेत्र नं. १(क) – उपेन्द्र महतो – राष्ट्रिय जनता पार्टी
क्षेत्र नं. १(ख) – वेची लुङ्गेलो – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(क) – गौरी नारायण साह तेली – राष्ट्रिय जनता पार्टी
क्षेत्र नं. २(ख) – अशोककुमार यादव – संघीय समाजवादी फोरम
क्षेत्र नं. ३(क) – डिल्ली प्रसाद उप्रेती – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. ३(ख) – संजय कुमार यादव – संघीय समाजवादी फोरम
क्षेत्र नं. ४(क) – विरेन्द्र प्रसाद सिंह – नेपाली काँग्रेस – लोकतान्त्रिक गठबन्धन
क्षेत्र नं. ४(ख) – उपेन्द्र प्रसाद कुशवाहा – नेपाली काँग्रेस – लोकतान्त्रिक गठबन्धन
६) रौतहट
क्षेत्र नं. १(क) – बाबुलाल साह कानु – राष्ट्रिय जनता पार्टी
क्षेत्र नं. १(ख) – योगेन्द्र राय यादव – संघीय समाजवादी फोरम
क्षेत्र नं. २(क) नागेन्द्र प्रसाद सिन्हा – नेपाली काँग्रेस – लोकतान्त्रिक गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(ख) – राम किशोर यादव – संघीय समाजवादी फोरम
क्षेत्र नं. ३(क) – नागेन्द्र राय यादव – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. ३(ख) – कुन्दन प्रसाद कुशवाहा – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. ४(क) – धन लाल ठोकर – नेपाली काँग्रेस – लोकतान्त्रिक गठबन्धन
क्षेत्र नं. ४(ख) – शेख अबुलकलाम आजाद – स्वतन्त्र
७) बारा
क्षेत्र नं. १(क) – त्रिलोकी प्रसाद – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – सरोज कुमार यादव – राष्ट्रिय जनता पार्टी
क्षेत्र नं. २(क) – सारदा संकर प्रसाद कलवार – संघीय समाजवादी फोरम
क्षेत्र नं. २(ख) – बच्चा राउत अहिर – संघीय समाजवादी फोरम
क्षेत्र नं. ३(क) – ज्वालाकुमारी साह – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. ३(ख) – परमप्रसाद साह – संघीय समाजवादी फोरम
क्षेत्र नं. ४(क) – सुन्दरबहादुर विश्वकर्मा – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. ४(ख) – जितेन्द्र प्रसाद सोनार – राष्ट्रिय जनता पार्टी
८) पर्सा
क्षेत्र नं. १(क) – जनत अंसारी – संघीय समाजवादी फोरम
क्षेत्र नं. १(ख) – लालबाबु राउत – संघीय समाजवादी फोरम
क्षेत्र नं. २(क) – राजेश्वरप्रसाद शा – नेपाली काँग्रेस – लोकतान्त्रिक गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(ख) – रमेश प्रसाद कुर्मी – राष्ट्रिय जनता पार्टी
क्षेत्र नं. ३(क) – अब्दुल रहिम अंसारी – संघीय समाजवादी फोरम
क्षेत्र नं. ३(ख) – प्रह्लाद गिरी गोस्वामी – संघीय समाजवादी फोरम
क्षेत्र नं. ४(क) -शंकरप्रसाद चौधरी – नेपाली काँग्रेस – लोकतान्त्रिक गठबन्धन
क्षेत्र नं. ४(ख) – सिंगासन सा कलवार – संघीय समाजवादी फोरम
प्रदेश ३
जिल्ला १३
निर्वाचन क्षेत्र ६६
१) सिन्धुली
क्षेत्र नं. १(क) – लेखनाथ दाहाल – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – प्रदीप कुमार कटुवाल क्षेत्री – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(क) – विनोद कुमार खड्का – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(ख) – बुद्धिमान माझी – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
२) रामेछाप
क्षेत्र नं. १(क) – शान्ति प्रसाद पौडेल – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – कैलाशप्रसाद ढुंगेल – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
३) दोलखा
क्षेत्र नं. १(क) – विशाल खङ्का – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – पशुपति चौलागाई – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
४) सिन्धुपाल्चोक
क्षेत्र नं. १(क) – अरूणप्रसाद नेपाल – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – सरेश नेपाल – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(क) – युवराज दुलाल – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(ख) – निमा लामा – नेपाली काँग्रेस – लोकतान्त्रिक गठबन्धन
५) काभ्रेपलाञ्चोक
क्षेत्र नं. १(क) – रत्नप्रसाद ढकाल – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – चन्द्र बहादुर लामा – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(क) – लक्ष्मण लम्साल – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(ख) – बसुन्धरा हुमागाई – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
६) भक्तपुर
क्षेत्र नं. १(क) – हरिशरण लामीछाने – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – सुरेन्द्र राज गोसाई – नेपाल मजूदर किसान पार्टी
क्षेत्र नं. २(क) – शिसजङ्ग थापा – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(ख) – राजेन्द्रमान श्रेष्ठ – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
७) ललितपुर
क्षेत्र नं. १(क) – लालकुमारी पुन – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – चेतनाथ संजेल – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(क) – माधवप्रसाद पौडेल – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं २(ख) – ज्ञानेन्द्र शाक्य – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. ३(क) – राजकाजी महर्जन – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. ३(ख) – जीवन खड्का – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
८) काठमाडौं
क्षेत्र नं. १(क) – दिपेन्द्र श्रेष्ठ – नेपाली काँग्रेस – लोकतान्त्रिक गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – गणेशप्रसाद दुलाल – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(क) – सानुकुमार श्रेष्ठ – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(ख) – मणिराम फुयाँल – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. ३(क) – छिरिङ दोर्जे लामा – नेपाली काँग्रेस – लोकतान्त्रिक गठबन्धन
क्षेत्र नं. ३(ख) – रामेश्वर फुयाँल – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. ४(क) – नरोत्तम वैद्य – नेपाली काँग्रेस – लोकतान्त्रिक गठबन्धन
क्षेत्र नं. ४(ख) – कुसुम कुमार कार्की – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. ५(क) – नारायण बहादुर सिलवाल – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. ५(ख) – दीपक निरौला – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. ६(क) – केशव स्थापित – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. ६(ख) – योगेन्द्र राज संग्रौला – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. ७(क) – वसन्तप्रसाद मानन्धर – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. ७(ख) – प्रकाश श्रेष्ठ – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. ८(क) – राजेश शाक्य – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. ८(ख) – अष्टलक्षमी शाक्य (बोहरा) – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. ९(क) – अजयक्रान्ति शाक्य – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. ९(ख) – केवशप्रसाद पोख्रेल – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १०(क) – पुकार महर्जन – नेपाली काँग्रेस – लोकतान्त्रिक गठबन्धन
क्षेत्र नं. १०(ख) – रमा आले मगर – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
९) रसुवा
क्षेत्र नं. १(क) – प्रभात तामाङ – नेपाली काँग्रेस – लोकतान्त्रिक गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – प्रेम बहादुर तामाङ – नयाँ शक्ति पार्टी
१०) नुवाकोट
क्षेत्र नं. १(क) – राधिका तामाङ – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – बद्री मैनाली – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(क) – केशवराज पाण्डे – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(ख) – हिरानाथ खतिवडा – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
११) धादिङ
क्षेत्र नं. १(क) – राजेन्द्रप्रसाद पाण्डे – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – शालिकराम जमरकट्ट्रल – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(क) – रामकुमार अधिकारी – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(ख) – जगत कुमार सिंखडा – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
१२) मकवानपुर
क्षेत्र नं. १(क) – प्रेम बहादुर पुलामी – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – डोरमणी पौडेल – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(क) – कुमारी मुक्तान – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(ख) – ईन्द्र बहादुर बानियाँ – नेपाली काँग्रेस – लोकतान्त्रिक गठबन्धन
१३) चितवन
क्षेत्र नं. १(क) – दावा दोर्जे लामा – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – कृष्ण प्रसाद शर्मा खनाल – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(क) – घनश्याम दाहाल – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(ख) – विजय सुवेदी – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. ३(क) – कृष्ण प्रसाद भुर्तेल – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. ३(ख) – राम लाल महतो – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
प्रदेश नं. ४
जिल्ला १८
निर्वाचन क्षेत्र ३६
१) गोरखा
क्षेत्र नं. १(क) – लेख बहादुर थापा – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – रामशरण बस्नेत – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(क) – हरिशरण आचार्य – नयाँ शक्ति – काँग्रेससँग तालमेल
क्षेत्र नं. २(ख) – प्रकाशचन्द्र दवाडी – नेपाली काँग्रेस – लोकतान्त्रिक गठबन्धन
२) लमजुङ
क्षेत्र नं. १(क) – धनञ्जय दवाडी – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र न.. १(ख) – पृथ्वी सुब्बा गुरूङ – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
३) मनाङ
क्षेत्र नं. १(क) – चिन्त बहादुर घले – नेपाली काँग्रेस – लोकतान्त्रिक गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – राजिव गुरूङ – स्वतन्त्र
४) मुस्ताङ
क्षेत्र नं. १(क) – इन्द्र थारा डाटु विष्ट – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – महेन्द्र बहादुर थकाली – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
५) कास्की
क्षेत्र नं. १(क) – दीपक कोइराला – नेकपा (माओवादी केन्द्र) ) वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – मन बहादुर गुरूङ – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(क) – कृष्ण बहादुर थापा – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(ख) – बिन्दु कुमार थापा – नेपाली काँग्रेस – लोकतान्त्रिक गठबन्धन
क्षेत्र नं. ३(क) – रामजी प्रसाद बराल जीवन – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. ३(ख) – राजिव पहारी – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
६) म्याग्दी
क्षेत्र नं. १(क) – विनोद केसी – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – नरदेवी पुन मगर – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
७) पर्वत
क्षेत्र नं. १(क) – नेत्रनाथ अधिकारी – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – विकास लम्साल – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
८) बाग्लुङ
क्षेत्र नं. १(क) – इन्द्रलाल सापकोटा – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – कृष्ण थापा – राष्ट्रिय जनमोर्चा
क्षेत्र नं. २(क) – चन्द्र बहादुर बुढा – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(ख) – टेक बहादुर घर्ती -राष्ट्रिय जनमोर्चा
९) स्याङ्जा
क्षेत्र नं. १(क) – दिपक थापा -नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – मिन प्रसाद गुरूङ – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(क) – मोहन प्रसाद रेग्मी – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(ख) – भागवत प्रसाद मल्ल – नेपाली काँग्रेस – वाम गठबन्धन
१०) तनहुँ
क्षेत्र नं. १(क) – राम बहादुर गुरूङ – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – हरि बहादुर चुमाङ – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(क) – आशा कोइराला – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(ख) – किरण गुरूङ – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
११) नवलपरासी
क्षेत्र नं. १(क) – कृष्णचन्द्र नेपाली पोख्रेल – नेपाली काँग्रेस – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – रोशन बहादुर गाहा थापा – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(क) – विष्णु प्रसाद लामिछाने – नेपाली काँग्रेस – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(ख) – जनकलाल श्रेष्ठ – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
प्रदेश नं. ५
जिल्ला १२
निर्वाचन क्षेत्र ५२
१) नवलपरासी
क्षेत्र नं. १(क) – दिपेन्द्र कुमार अधिकारी – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – अजय शाही – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(क) – वैजनाथ चौधरी (थारू) – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(ख) – वैजनाथ कलवार – नेपाली काँग्रेस – लोकतान्त्रिक गठबन्धन
२) पाल्पा
क्षेत्र नं. १(क) – युवराज खनाल – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – नारायण प्रसाद आचार्य – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(क) – पुनमान बज्रचार्य – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(ख) – तुलाराम घर्तिमगर – नेकपा (माओवादी) – वाम गठबन्धन
३) रूपन्देही
क्षेत्र नं. १(क) – कृष्ण प्रसाद न्यौपाने – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – दधिराम न्यौपाने – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(क) – लिला गिरी – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(ख) – भोजप्रसाद श्रेष्ठ – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. ३(क) – सन्तोष कुमार पाण्डे – संघीय समाजवादी फोरम
क्षेत्र नं. ३(ख) – तुलसी प्रसाद चौधरी – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. ४(क) – अष्टभुजा पाठक – नेपाली काँग्रेस – लोकतान्त्रिक गठबन्धन
क्षेत्र नं. ४(ख) – वसी उद्दीन खाँ – नेपाली काँग्रेस – लोकतान्त्रिक गठबन्धन
क्षेत्र नं. ५(क) – भुमिश्वर ढकाल – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. ५(ख) – फखरूद्दीन खान – नेपाली काँग्रेस – लोकतान्त्रिक गठबन्धन
४) कपिलवस्तु
क्षेत्र नं. १(क) – विष्णु प्रसाद पन्थी – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – सहस राम यादव – संघीय समाजवादी फोरम
क्षेत्र नं. २(क) – दीर्घनारायण पाण्डे – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(ख) – धर्मबहादुर लाल श्रीवास्तव – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. ३(क) – अर्जुन कुमार केसी – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. ३(ख) – विरेन्द्रकुमार कानोडिया – नेपाली काँग्रेस – लोकतान्त्रित्रक गठबन्धन
५) अर्घाखाँची
क्षेत्र नं. १(क) – चेतनारायण आचार्य – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – रामजीप्रसाद घिमिरे – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
६) गुल्मी
क्षेत्र नं. १(क) – सुदर्शन बराल – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – कमलराज श्रेष्ठ – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(क) – खड्गबहादुर खत्री – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(ख) – दिनेश पन्थी – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
७) प्युठान
क्षेत्र नं. १(क) – हरि प्रसाद रिजाल – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – कृष्णध्वज खड्का – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
८) रोल्पा
क्षेत्र नं. १(क) – कुल प्रसाद केसी – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – दिपेन्द्र कुमार पुन मगर – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
९) रूकुम (पूर्व)
क्षेत्र नं. १(क) – तेजबहादुर वली – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – पुर्व बहादुर घर्तीमगर – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
१०) दाङ
क्षेत्र नं. १(क) – इन्द्रजीत थारू – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – रेवतीरमण शर्मा – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(क) – शंकर पोख्रेल- नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(ख) – अमरबहादुर डाँगी क्षेत्री – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. ३(क) – डिल्ली बहादुर चौधरी – नेपाली काँग्रेस – लोकतान्त्रिक गठबन्धन
क्षेत्र नं. ३(ख) – उत्तरकुमार वली – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
११) बाँके
क्षेत्र नं. १(क) – कृष्णा केसी – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – आरती पौडेल – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(क) – विजयबहादुर यादव – संघीय समाजवादी फोरम
क्षेत्र नं. २(ख) – सुरेन्द्रबहादुर हमाल – नेपाली काँग्रेस – लोकतान्त्रिक गठबन्धन
क्षैत्र नं. ३(क) – इन्द्रप्रसाद खरेल – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. ३(ख) – बाबुराम गौतम – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
१२) बर्दिया
क्षेत्र नं. १(क) – कविराम थारू – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – तिलकराम शर्मा – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(क) – कुलप्रसाद पोख्रेल – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(ख) – दिपेश थारू – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
प्रदेश नं. ६
जिल्ला १०
निर्वाचन क्षेत्र २४
१) रूकुम (पश्चिम)
क्षेत्र नं. १(क) – रातो कामी – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – गोपाल शर्मा – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
२) सल्यान
क्षेत्र नं. १(क) – गुलाबजंग शाह – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – प्रकाश ज्वाला – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
३) सुर्खेत
क्षेत्र नं. १(क) – ठम्मरबहादुर विष्ट – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – खड्कबहादुर खत्री – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(क) – यमलाल कँडेल – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(ख) – विन्दमान विष्ट – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
४) जाजरकोट
क्षेत्र नं. १(क) – गणेशप्रसाद सिंह – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – करविर शाही – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
५) दैलेख
क्षेत्र नं. १(क) – धर्मराज रेग्मी – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – अम्मरबहादुर थापा – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(क) – सुशीलकुमाार थापा – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(ख) – राजबहादुर शाही – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
६) कालीकोट
क्षेत्र नं. १(क) – कुर्मराज शाही – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – महेन्द्र बहादुर शाही – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
७) जुम्ला
क्षेत्र नं. १(क) – नरेश भण्डारी – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – पदमबहादुर रोकाया – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
८) डोल्पा
क्षेत्र नं. १(क) – नन्दसिंघ बुढा – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – विरबहादुर शाही – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
९) मुगु
क्षेत्र नं. १(क) – दानसिंह परियार – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – चन्द्रबहादुर शाही – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
१०) हुम्ला
क्षेत्र नं. १(क) – दल रावल – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – जीवन बहादुर शाही – नेपाली काँग्रेस – लोकतान्त्रिक गठबन्धन
प्रदेश नं. ७
जिल्ला ९
निर्वाचन क्षेत्र ३२
१) कैलाली
क्षेत्र नं. १(क) – कृष्णबहादुर चौधरी – राष्ट्रिय जनता पार्टी
क्षेत्र नं. १(ख) – रणबहादुर रावल – नेपाली काँग्रेस – लोकतान्त्रिक गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(क) – रतनबहादुर थापा – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(ख) – नन्दबहादुर साउद – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. ३(क) – विरमान चौधरी – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. ३(ख) – अमरबहादुर साउद – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. ४(क) – दीर्घ बहादुर सोडारी – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. ४(ख) – कृष्णराज सुवेदी – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. ५(क) – नेपालु चौधरी – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. ५(ख) – डिल्लीराज पन्त – नेपाली काँग्रेस – लोकतान्त्रिक गठबन्धन
२) कन्चनपुर
क्षेत्र नं. १(क) – तारा लामा तामाङ – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – कुलवीर चौधरी – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(क) – महेशदत्त जोशी – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(ख) – लालबहादुर खड्का – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. ३(क) – प्रकाश रावल – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. ३(ख) – मानबहादुर सुनार – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
३) डडेलधुरा
क्षेत्र नं. १(क) – पठानसिंह बोहरा – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – कर्णबहादुर मल्ल – नेपाली काँग्रेस – लोकतान्त्रिक गठबन्धन
४) डोटी
क्षेत्र नं. १(क) – भरतबहादुर खड्का – नेपाली काँग्रेस – लोकतान्त्रिक गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – त्रिलोचन भट्ट – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
५) अछाम
क्षेत्र नं. १(क) – हर्कबहादुर कुँवर – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – झपट बहादुर बोहरा – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(क) – अक्कलबहादुर रावल – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. २(ख) – बलबहादुर सोडारी – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
६) बैतडी
क्षेत्र नं. १(क) – प्रेमप्रकाश भट्ट – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – लिलाधर भट्ट – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
७) दार्चुला
क्षेत्र नं. १(क) – गेल्बुसिंह बोहरा – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – मानबहादुर धामी – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
८) बझाङ
क्षेत्र नं. १(क) – अर्जुन बहादुर थापा – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – देवकी मल्ल थापा – नेकपा (माओवादी केन्द्र) – वाम गठबन्धन
९) बाजुरा
क्षेत्र नं. १(क) – बलदेव रेग्मी – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन
क्षेत्र नं. १(ख) – प्रकाशबहादुर शाह – नेकपा (एमाले) – वाम गठबन्धन

About saharatimes

«
Next
Newer Post
»
Previous
Older Post

No comments:

Leave a Reply

..